Abdominoplasti (Karın Germe)

Plastik cerrahide en çok uygulanan ameliyatlardandır Abdominoplasti, diğer adıyla Karın Germe (Tummy Tuck). Karnın üst, orta ve alt bölgesindeki deri sarkıklığı ve yağ birikiminin ortadan kaldırılması ve karın kaslarının sıkılaştırılması amacıyla yapılan cerrahi yöntemdir abdomşnoplasti.  Eğer karın bölgenizde bölgedeki yağ birikimine bağlı şekil bozukluğu ve deri sarkıklığı yoksa, liposuction uygulanarak deformite düzeltilir. Bu  bölgede kaslarda gevşemeye bağlı şekil bozukluğu, yağ birikimi ve deri sarkıklığı varsa, durum abdominoplasti dediğimiz karın germe yöntemi ile düzeltilir.

Abdominoplasti, çok sayıda hamilelik geçiren kadınlarda sarkık karın derisini germek ve gevşemiş karın kaslarını güçlendirmek için iyi bir yöntemdir.

AmeliyatAbdominoplasti- karın germe ameliyatı karnın büyüklüğüne ve genişliğine bağlı olarak 2-3 saat sürer. Karın germede kaburgaların alt kısmına kadar deri karın duvarından ayrılır. Karın kaslarındaki gevşeklik onarılarak, düz bir karın olmasını sağlar ve bel kısmını darlaştırır. Deri aşağı doğru çekilerek, fazla deri çıkartılır. Yeni bir ygöbek deliği yapılır. Ameliyat sonunda hastaya uygun korse giydirilir. Kendinizi eskisi gibi hissetmeniz 2-3 haftanızı alabilir.

 

Контакт
Адрес : Atatürk Bulvarı, 423 Sokak No 35/5, 07070 Konyaaltı / Antalya - Turkey
Телефон : 0850 777 0 633
Эл.почта : info@medicaltourism.com.tr
Medical Tourism - официальный сайт бронирования. На сайте www.medicaltourism.com.tr найдите самые лучшие цены и скидки
Call Center