Rinoplasti

Yüzümüzün merkez ve ilk göze çarpan kısmı olan burnumuz yüz görünümümüzü ciddi ölçüde etkilemektedir. İster erkek, isterse de kadın olsun burun estetiği herkesi yakından ilgilendiren bir konudur. Dış görünüşünden memnun bir kişi özgüvenli ve mutludur. Bunun dışında rahat nefes alamayan bir kişinin uyku ve psikolojisi de bu durumdan etkilenir.

Estetik cerrahide en çok yapılan operasyonlardan biri olan Rinoplasti, nefes almayı engelleyen kıkırdak ve kemik eğriliklerinin düzeltilmesi dışında, burnun şekil bozukluğunun da düzeltilmesi amacıyla yapılan cerrahi bir işlemdir. Burun estetiği ameliyatı buruna yeni şekil vermek için uygulanır. Bu cerrahi işlemle burunda asimetri varsa düzeltilebilir, burnun  ucu kaldırılıp indirilebilir, inceltilip sivriltilebilir, burunda sağa sola eğrilikler varsa düzeltilebilir  veya tam tersi kalınlaştırılabilir, çökük olan burun sırtı dolgunlaştırılır, burun delikleri büyükse küçültülebilir, burunda sağa sola eğrilikler varsa düzeltilebilir.

Türkiye'de en çok yapılan estetik cerrahi operasyonlardan biridir Rinoplasti. 

Modern Estetik Cerrahide burun ameliyatları çok küçük kesilerle ameliyat izi bırakmadan iyileşerek, daha doğal görünüm elde edilmektedir. Ayrıca gelişen tıp ve teknoloji sayesinde artık hastalar minimum ağrı, daha az komplikasyon yaşayarak, daha hızlı iyileşmektedir. 

Контакт
Адрес : Atatürk Bulvarı, 423 Sokak No 35/5, 07070 Konyaaltı / Antalya - Turkey
Телефон : 0850 777 0 633
Эл.почта : info@medicaltourism.com.tr
Medical Tourism - официальный сайт бронирования. На сайте www.medicaltourism.com.tr найдите самые лучшие цены и скидки
Call Center