Vanity Aesthetics

Terrace Fulya Residence, Teşvikiye Mh. Hakkı Yeten Cd. No 11-13 Fulya İstanbul
+902122155533
info@vanity.com

Vanity Estetik Kliniği uzun yıllar Almanya, Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye’de Estetik ve Plastik Cerrahi alanında 1000’in üzerinde başarılı operasyona imza atmış Op. Dr. Güray Yeşiladalı tarafından 2016 yılında kurulmuştur.

Dr. Güray Yeşiladalı 10 seneyi aşkın operasyon tecrübesini, yeni yöntem ve teknolojilerle harmanlayarak ve 7/24 hasta deneyimini en ön plana yerleştirmeyi düstur edinerek yeni kurduğu kliniğinde hayata geçirmektedir.

Vanity Estetik Kliniği operasyonlarını İstanbul’un her iki yakasında da üst düzey kaliteyi ve hasta memnuniyetini en ön planda tutan butik hastanelerde gerçekleştirmektedir.

Vanity Estetik Kliniği’nin hastaları Türkiye’de sadece 57 cerrahın sahip olduğu ISAPS (International Society of Aesthetic and Plastic Surgery) güvencesi altındadır.

Vanity Estetik Kliniği’nin misafirleri son teknoloji 3D Modelleme sistemi ile daha operasyon başlamadan sonuçları %100 doğrulukla görebilmektedir.

Vanity Estetik Kliniği’nin misafirleri işlemleri ile ilgili işlem öncesinde ve sonrasında 7 gün 24 saat boyunca Vanity Estetik Kliniği’nin destek ekibine ulaşabilir ve gerekli bilgileri istedikleri zaman en hızlı şekilde ve en üst detayda alabilirler.

Vanity Estetik Kliniği’nde kendinizi daha iyi, daha özel, daha güzel hissedeceksiniz.

 

 

Call Center