Özel Net Göz Tıp Merkezi

Yalı Mahallesi, Caher Dudayev Blv No:67, 35590 Karşıyaka/İzmir
05435030502
sezgin.aydin@netgoz.net
Doctor Count : 4

NET GÖZ MERKEZİ
2005 yılından bu yana göz sağlığı, göz hastalıkları tanı ve tedavisi, refraktif cerrahi, lazer göz ameliyatları alanında İzmir – Karşıyaka’da hizmet vermekte olan Net Göz 2017 yılı Ağustos ayında yeni binasına geçmiştir.

MİSYONUMUZ
Deneyimli uzman hekim kadrosu ile hasta memnuniyeti esas alınarak tüm Türkiye ve Yurtdışı hastalarına Göz Branşında güncel teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulamaktır.

VİZYONUMUZ
13 yıllık bir deneyim ile çalışmalarına devam eden Net Göz olarak, lazer göz ve katarakt teknolojileri başta olmak üzere göz sağlığı alanında dünyada var olan tüm gelişmeleri takip etmekte gerek ameliyat uygulamaları gerek ise cihaz temini konusunda güncel teknolojiyi merkezimizde bulundurmaktayız.

NET GÖZ OLARAK EKİBİMİZE GÜVENİMİZ TAM
Ekibimizde bulunan branşlaşmış ve kendi alanlarında uzmanlaşmış göz hekimlerimiz, güçlü medikal kadromuz, iletişim becerisi yüksek ve hastalarına karşı daima güleryüzlü sağlık ekibimiz ile hastalarımız güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

ÜLKEMİZİN SINIRLARI İLE YETİNMİYORUZ
Net Göz merkezi olarak İzmir ve çevre iller başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinden, yurtdışından ve farklı milletlerden tedavi olabilmek için merkezimize başvuru yapan binlerce hastanın tedavisini gerçekleştirmekten mutluluk duymaktayız.

Call Center