ÖZEL GAZİ HASTANESİ SAÇ SORUNLARI EKİM VE KOZMETİK BİRİMİ

1421 sk cankulduk mah.Alsancak Kahramanlar
5367086905
yasemingulgor@gazihastanesi.com
Doctor Count : 2

 

Özel Gazi Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahisi Kliniği bünyesinde hizmet vermeye başlayan Saç Ekim Ünitesi, hastane bünyesinde sağladığı hijyenik ortam ve uzman kadrosuyla İzmir'de böyle bir birimin eksikliğinden yola çıkarak 2010 yılında kuruldu. Saç ekimi cerrahi bir işlemdir ve mutlaka hastane koşullarında yapılmalıdır. Bu işlemin herhangi bir yerde yapılması sağlık açısından ciddi riskler oluşturabilir. Gazi saç ekimi ünitesi saç ekimi konusunda uzman 5 kişilik ekip ile başarılı operasyonlara imza atmaktadır. 

Ülkemizde hızla gelişen sağlık turizminde son yıllarda adını sıkça duyduğumuz saç klinikleri dünyanın farklı noktalarından saç ektirmek üzere gelen hastaları İzmir'de buluşturuyor. Özellikle Hollanda, Almanya ve Dubai'den talep gören Gazi Hastanesi Kozmetik-Saç Ekimi Birimi  bunun en büyük nedeninin İzmir'e direkt uçuşların olmasına bağlıyor. Ayrıca Ege bölgesine tatile gelen turistlerden de ciddi talep var. Yurt dışından gelen hastalarımıza her konuda destek olan Gazi Hastanesi, konaklamalar ve transferlere yardımcı olmanın yanı sıra, İzmir'in çeşitlik turistik bölgelerini de gezdiriyor.

Hastanemize saç ektirmek amacıyla gelen hastalarımızın önce hikayesini dinliyoruz, daha sonra saç analizini yapıyoruz ve yapmış olduğumuz değerlendirme neticesinde hastamız kabul ederse saç ekimi için randevu veriyoruz. Ekibimiz plastik cerrah dışında saç ekimi konusunda uzman hemşirelerden oluşuyor. Her ameliyatta olduğu gibi saç ekimi konusunda da doktor ve ekibinin önemi büyüktür. Ekim işleminde her aşamanın doktor tarafından tek başına yapılması imkansız olduğundan saç köklerinin toplanması ve bunların ayrıştırılması aşamasında ekip büyük rol oynamaktadır.

Misyonumuz
Tecrübeli ekibimizin gerçekçi yaklaşımı ile bilimsel bilgiler ışığında, teknolojik gelişmeleri takip ederek saçsızlık problemi yaşayan hastalarımızı tedavi için saç ekiminde en son teknikleri kullanmak, en iyi sonuçları elde etmektir. Hasta memnuniyeti odaklı çalışmak ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek hastalarımızın saç ekim serüvenlerini başından sonuna güzel bir tecrübe olarak hatırlamalarını sağlamaktır. Bu amacımıza profesyonel, samimi ve ilgili tavrımızla ulaşmayı hedeflemekteyiz.
 

Vizyonumuz
Kurumsallaşmamızın temelini oluşturan şirket ilkelerimiz, şirket politikalarımız, şirket standartlarımız ve kurallarımızdan sapmadan, tüm çalışanlarının bireysel performans ve yeteneklerini en üst düzeylere çıkaracak katılımcı yönetim anlayışı ile teknolojik gelişmelere açık ve faaliyette bulunduğu alanlar ile ilgili olarak sadece Türkiye'de değil, yurt dışında da bir çok ülkede söz sahibi olan, en iyi hizmeti en geniş alanda sağlayan ve yaptığı işlerde aranılan, güvenilir, saygı duyulan, topluma duyarlı şirket olmaktır.
 

 

Call Center