Hisar Intercontınental Hospıtal

Türkiye/İstanbul/Ümraniye
+904445888
info@hisarhospital.com
Doctor Count : 10

Hastanemiz, Asya ve Avrupa kıtalarının birleştiği noktada, İstanbul’un Anadolu yakasında yeni finans ve yaşam merkezi olan Ümraniye'de 2006 yılından bu yana, Türkiye’deki sağlık hizmetleri zincirinin en önemli ve güçlü halkası olarak hizmet vermektedir.

Sabiha Gökçen Uluslararası Hava alanına 20 dakika, İstanbul Boğazı’na yaklaşık 5 dakika, mesafededir. Tüm bu merkezlere yakınlığı nedeniyle, Avrupa’nın önemli bir kısmına ve Balkanlar, Azerbaycan, Baltık Cumhuriyetleri, Arap Yarımadası’na JCI Kalite standartlarında, modern, kapsamlı ve güvenilir sağlık hizmeti  vermektedir.

Hasta memnuniyeti ve çalışan tatmini açısından Türkiye’nin en iyi hastanelerinden  birisi olan Hisar Hospital Intercontinental,  sadece Türk İnsanının değil, dünya milletlerinin de tercih noktasıdır. Türk sağlık sektörünün yurt içi ve yurt dışındaki  gelişimine sağladığı katkılarla, bir çok sivil toplum kuruluşunda saygınlığın simgesi olarak yerini almıştır.

Yönetim felsefesinin temelinde, “insan sağlığına gösterdiği özen ve insanları sevdikleriyle  mutlu ve huzurlu, sağlıklı bir yaşama kavuşturmak” yatmaktadır.  Hastalarımızın, hastanemize başvurdukları andan itibaren, tüm tedavi hazırlıkları ve planlaması eğitimli ve güler yüzlü personelimiz tarafından yapılmaktadır. İyileşerek taburcu olana kadar, aynı özen ve sıcak ilgi sürmektedir.

© Yandex User AgreementOpen in Yandex.MapsHisar Intercontınental Hospıtal
Call Center