Çınarlı Hastanesi

Türkiye/İzmir/Konak
( 232 ) 462 27 27
info@ozelcinarlihastanesi.com

992 yılında kurulan hastanemiz “kadın hastalıkları ve doğum” branşında İzmir’deki tek dal hastanesidir. Hastanemiz deneyimli personeli, halkla ilişkiler ve psikolog hizmeti, danışma, resepsiyon ve kafeteryası ile siz ve ziyaretçileriniz için konforlu bir ortam sunmaktadır. Hastanemiz; klima, tv, telefon, buzdolabı, merkezi ısıtma ve hasta yakınları için yatak donanımlı 18 normal oda ve 2 suit odası ile bebeğinizin ilk muayenesine ve onun hayata merhaba dediği yer olmaya hazırdır. İleri teknolojiye sahip ameliyathanelerimizde laparoskopi ve histeroskopi gibi kadın hastalıkları ve doğum ile ilgili her türlü ameliyat gerçekleştirilmektedir. Epidural anestezi ile ağrısız doğum İzmir’de ilk kez hastanemizde gerçekleştirilmiştir. Bebeğiniz dünyaya geldikten sonra hastanemizden çıkana kadar devamlı çocuk doktorunun kontrolü altında bulunmaktadır. Fototerapi cihazlarının yer aldığı yeni doğan ünitesinde sarılık tedavisi gerçekleştirilmektedir. Son teknolojiye sahip transport küvezimiz ile gerektiğinde bebeğiniz güvenli ve sağlıklı bir şekilde nakledilebilmektedir. Ayrıca anne ve çocuk sağlığı ile ilgili tüm tetkiklerin yapılabildiği bir laboratuarımız da bulunmaktadır. Ameliyathane ve doğumhane ekibimiz 24 saat kesintisiz, her an göreve hazır bulunmaktadırlar.

5 Mayıs 1993’de hizmete giren hastanemiz, kuruluş felsefesini bu güne kadar değiştirmeden ama geliştirerek sürdürmüş ve daha uzun yıllar sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Ağrısız doğum (epidural analjezi) uygulamasını ilk başlatan hastane olarak kurulduğundan beri binlerce yeni hayatın başlangıcına yardımcı ve şahit olduk. Anne adaylarımızın doğum olayını güzel bir anı olarak hatırlamalarına yardımcı olduk.

Call Center