Bayındır Hastanesi Söğütözü

Atatürk Bulvarı No:201 Kavaklıdere 06680 Ankara
+908509110911
bilgi@bayindirhastanesi.com.tr
1992 yılında büyük ve cesur bir atılım olarak nitelendirilen, ilerleyen yıllarda övünç kaynağı, Türk özel hastaneciliğinin de en güzel örneği olan Bayındır Tıp Merkezi Ankara, sağlık hizmetinde yakaladığı evrensel çizgi ile bugün Bayındır Sağlık Grubu olarak 25 işletme yılını geride bırakmıştır.
Bayındır Hastanesi Söğütözü ile Bayındır Hastanesi Kavaklıdere 10-14 Temmuz 2006 tarihlerinde başarılı bir denetim süreci sonrasında Joint Commission International (JCI) tarafından Türkiye’de iki hastanesine birden Akreditasyon Belgesini almıştır. Bu başarının temelinde açıldığı ilk günden itibaren, hasta odaklı, kanıta dayalı ve her yeni gün daha nitelikli hizmet verme anlayışının Bayındır çalışanları tarafından özümsenmiş olması gerçeği bulunmaktadır. Ekim 2009, 2012 ve Ekim 2015 tarihinde her iki hastanemiz reakredite edilmiştir.
Bayındır Sağlık Grubu’nun, 25 yılda biriktirdiği ve bir kültüre dönüştürdüğü kalite ve etik anlayışını içinde yer aldığı İş Bankası Grubu’nun değerleriyle harmanlayarak özel bir konum oluşturduk. Bundan sonraki sorumluluğumuzun bu konumu korumak ve geliştirerek sürdürmek olduğunun, bunun için her zaman gurur duyduğumuz nitelikli kadrolarımız ve teknolojik alt yapımızla, insan sağlığına katkı için var gücümüzle çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz.
© Yandex User AgreementOpen in Yandex.MapsBayındır Hastanesi Söğütözü
Call Center