Medical Tourism

Kayıt Ol Şifremi hatırlat
Giriş Yap
Bursa Medicabil Hastanesi
Adres
:
Türkiye/Bursa/Nilüfer
E-mail
:
info@medicabil.com
Doktor Sayısı
:
53
Açıklama

Medicabil Hastanesi olarak, sizlerin her türlü sağlık sorununuzda çözüm ortağınız olabilmek, memnuniyetinizi en üst düzeye çıkarmak ve hizmetlerimizi kabul edilebilir fiyatlarda sunabilmek için verimliliğimizi arttırarak maliyetlerimizi minimumda tutmak hedefiyle, 10 Ocak 2011 de hizmet sunmaya başladık...

Ekibimiz

Mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitimi almış, kendini sağlık hizmetlerine adamış, özverili ve mensubumuz olmaktan gurur duyan ekibimizle fark yaratan hizmet sunmaktayız. Tedavi hizmetlerinde olduğu gibi, koruyucu sağlık hizmetlerine de önem veren bir sağlık kurumuyuz.

Teknolojik ve Fiziksel Yapımız

Modern teknolojik yapımız; sunduğumuz tüm hizmetlerde mükemmeliyete ulaşmamıza olanak sağlayacak en önemli unsurlardan birisidir. Bu nedenle, teknolojideki gelişmeleri izleyerek, hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırmak için en güncel teknolojilerle altyapımızı sürekli geliştirmekteyiz.

İleri düzeydeki teknolojik altyapımız ve alanlarında uzman insan gücümüzle etik kurallara bağlı, güvenilir, hasta ve hasta haklarına saygılı, çalışan ve hasta güvenliğine bağlı, bilimsel ve akademik çalışmalarla kalitenin artırılmasına ve sürdürülebilirliğine katkı sağlayan uluslararası standartlarda hizmet veriyoruz.

Yüksek teknoloji ürünü en gelişmiş radyolojik cihazlarla tüm tanısal ve girişimsel radyolojik işlemler yapmaktayız. Tüm laboratuvarlarımız modern donanımlara sahip olup, tanı sürecine laboratuvarımızda çalışılan testler bilim ve teknoloji dünyasının devamlı takibi ile yenilenen cihazlarda kabul görmüş uluslararası kalite kontrol merkezlerinin denetiminde mümkün olan en kısa zamanda sonuçlanmaktadır.

Hastane ergonomisi dikkate alınarak yapılan Medicabil Hastanesi’nde yedi kat, 8 bin metrekare kapalı alanda hizmet sunuyoruz. Medicabil Hastanesi’nde ayaktan hasta hizmetleri sunumunda hastaların hekimlerini seçme ve değiştirmelerine olanak sağlanır. Hizmet sunum alanlarımızı sürekli olarak geliştirmekte ve yenilerini ekleyerek büyümeye devam etmekteyiz. Hizmet alanlarımız için detaylı bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

İhtiyaç duyanların kolaylıkla ulaşabildiği sağlık hizmetini sunarken, hastalarımız ile ilgili tüm kayıtlarımızı “Hastane Bilgi Yönetim Sistemi”(HBYS) ve “PACS”(Picture archiving and communication system) otomasyonu ile bilgi gizliliği etik kurallarına bağlı olarak tutmaktayız. HBYS ile hastalarımızın tedavi gördükleri süre boyunca yapılacak tüm kayıt işlemleri en kısa sürede gerçekleştirilerek uzman sağlık ekibimizin hasta bakımına kaliteli zaman ayırması sağlanmaktadır.

İleri düzey teknolojiyle hazırlanan odalarımızda, tıbbi tedavi ve günlük ihtiyaçlar için her şey düşünülmüş olup, hastalarımızın kendilerini konforlu ve güvende hissetmeleri öncelik alınarak ferah ve sade tasarlanmıştır. Refakatçilerimiz için de özel bir dinlenme alanı mevcuttur. Tüm hastalarımızın rahat etmeleri için her detayın düşünüldüğü odalarımızda ihtiyaç duyulan her şey mevcuttur.

Uluslararası standartlarda, hasta odaklı hizmet anlayışı ile yapılandırılan, ameliyat salonlarımızdan ikisi organ nakli yapılabilecek donanıma sahiptir. Tüm salonlarımızda hekimin ihtiyaç duyduğu anda hastalarımızın tüm tıbbi kayıtlarına (radyoloji, laboratuvar, muayene, vb.) ulaşma imkanı vardır. Bilimsel organizasyonlarda ameliyat salonlarımız ile konferans salonumuz arasında video konferans yapılmasına olanak sağlayan sistemimiz mevcuttur. Merkezi sterilizasyon ünitesi bilimsel kurallar doğrultusunda konumlandırılmış ve gerekli cihazlarla donatılmıştır.

Her düzeyde yoğun bakım kriterlerine sahip Dahili Yoğun Bakım, Cerrahi Yoğun Bakım ve Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitelerimiz mevcuttur. Son teknoloji cihazlarla donatılmış yoğun bakım alanlarımızda, merkezi monitör sistemi ile hekimin her hastayı uzaktan erişimle de izleme ve takip etme olanağı vardır. Sürekliliğin ve güvenliğin sağlanması için bütün sistemimiz kesintisiz güç kaynağı ile beslenmektedir.

Check Up +40 (kadın,erkek)
Genel Check Up
Jinekolojik Check Up
ÖZEL Check Up (kadın, erkek)
Epilepsi
Beyin Tümörleri
Jinekolojik Muayene
Kolposkopi
Artroplasti
Diz Artroskopi
Diz Protez
Karpal Tünel Ameliyatı
Menisküs Ameliyatı
Total kalça eklem protezi
Pediatrik Plastik Cerrahi
Aycan Özden SEZGİN
Uzm. Dr. Aycan Özden SEZGİN
Ebru Zehra AYGÜN
Uzm. Dr. Ebru Zehra AYGÜN
Özhan KULA
Uzm. Dr. Özhan KULA
Veysel CİĞERLİ
Dyt. Veysel CİĞERLİ
Mehmet Emin MORSÜNBÜL
Uzm. Dr. Mehmet Emin MORSÜNBÜL
Zeynep Nigar VARLIBAŞ
Uzm. Dr. Zeynep Nigar VARLIBAŞ
H. Selçuk KÜÇÜKOĞLU
Prof. Dr. H. Selçuk KÜÇÜKOĞLU
Özgen KAMAY
Uzm. Dr. Özgen KAMAY
Yeliz KARAKAYA
Uzm. Dr. Yeliz KARAKAYA
Coşkun HAYIRLIOĞLU
Dr. Coşkun HAYIRLIOĞLU
Nurullah AY
Uzm. Dr. Nurullah AY
Gayyur KURAP
Prof. Dr. Gayyur KURAP
Burçin KUTLAY
Prof. Dr. Burçin KUTLAY
Mutlu KİLCİLER
Op. Dr. Mutlu KİLCİLER
Oktay ALTUN
Op. Dr. Oktay ALTUN
Aysun YILMAZLAR
Prof. Dr. Aysun YILMAZLAR
Oya KUTLAY
Prof. Dr. Oya KUTLAY
Gültekin AKBULUT
Op. Dr. Gültekin AKBULUT
Murat BELGİ
Op. Dr. Murat BELGİ
Mustafa Abbas YURTKURAN
Prof. Dr. Mustafa Abbas YURTKURAN
Muammer GÖZAYDIN
Uzm. Dr. Muammer GÖZAYDIN
Ufuk ÖZSOY
Op. Dr. Ufuk ÖZSOY
Recep DOĞANLAR
Op. Dr. Recep DOĞANLAR
Songül YAPICI
Op. Dr. Songül YAPICI
Hüseyin OĞUZALP
Yard. Doç. Dr. Hüseyin OĞUZALP
Atila KAYA
Uzm. Dr. Atila KAYA
Zeynep AKOĞUL
Uzm. Dr. Zeynep AKOĞUL
Hünkar Şule YAZICI
Uzm. Dr. Hünkar Şule YAZICI
Mehmet Kürşad KESKİN
Uzm. Dr. Mehmet Kürşad KESKİN
Sevil GÜÇLÜ
Uzm. Dr. Sevil GÜÇLÜ
Alper AKSOY
Op. Dr. Alper AKSOY
Dilek SEZER
Dr. Dilek SEZER
Metin TEKCAN
Dr. Metin TEKCAN
Göksel DORA
Dr. Göksel DORA
Mahmut MÜJDECİ
Dr. Mahmut MÜJDECİ
 Bülent KAHRAMAN
Op. Dr. Bülent KAHRAMAN
Eye Surgery (Ophthalmology)
Sunay ŞENGEZER
Op. Dr. Sunay ŞENGEZER
General Surgery
Özkan YÜNÜK
Op. Dr. Özkan YÜNÜK
General Surgery
Mustafa NARMANLI
Op. Dr. Mustafa NARMANLI
General Surgery
Halil ÖZGÜÇ
Prof. Dr. Halil ÖZGÜÇ
General Surgery
Ömür TATLIKAZAN
Uzm. Dr. Ömür TATLIKAZAN
Neurology
Ömer Faruk BİLGEN
Prof. Dr. Ömer Faruk BİLGEN
Orthopedic Surgery
Hayati AYGÜN
Doç.Dr. Hayati AYGÜN
Orthopedic Surgery
Hasan KARA
Op.Dr. Hasan KARA
Orthopedic Surgery
M. Recai ÖZDEMİR
Op.Dr. M. Recai ÖZDEMİR
Orthopedic Surgery
Müren MUTLU
Op. Dr. Müren MUTLU
Orthopedic Surgery
Osman YARAY
Op. Dr. Osman YARAY
Orthopedic Surgery
Ahmet Murat AKSAKAL
Op. Dr. Ahmet Murat AKSAKAL
Orthopedic Surgery
İdris Ahmet ÇAKIR
Op. Dr. İdris Ahmet ÇAKIR
Orthopedic Surgery
Ekrem AYDIN
Op. Dr. Ekrem AYDIN
Orthopedic Surgery
Faruk FİDAN
Uzm. Dr. Faruk FİDAN
Pediatrics
Neslihan GÖÇET
Uzm. Dr. Neslihan GÖÇET
Pediatrics
Eray GÜRSOY
Op. Dr. Eray GÜRSOY
Urology
Joint Commission International (JCI)
Joint Commission International (JCI)
JCI : JOINT COMMISSION INTERNATIONAL Joint Commission International 1999 yılında kurulmuş, kar amacı gütmeyen, sağlık kuruluşlarındaki güvenlik ve bakım standartlarını eğitim ve denetimlerle arttırmayı amaçlayan uluslararası bir kuruluştur. JCI, önceleri sadece hastaneler için standardizasyonu sağlamayı amaçlarken, şu anda ambulanslardan labaratuarlara kadar hasta ile ilişkili kurumlara akreditasyon denetimleri yapmaktadır. Bu işletme yapılan denetimlerden geçerek bu belgeyi almaya hak kazanmıştır.
ISO 9001:2008
ISO 9001:2008
ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemlerinin kurulması esnasında uygulanması gereken şartların belirtildiği tanımlandığı, belgelendirme denetimine tabi olan; bir ürünün üretiminden ya da hizmet sunumundan, müşteriye ulaştığı yere kadar her süreçte müşterinin beklenti ve gereksinimlerini karşılayarak kaliteyi güvence altına alan, tüm bu süreçlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutan standarttır ve verilen belgenin adıdır. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemine kurumsallaşmak ve sürekli iyileşmek isteyen küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler ihtiyaç duyar. Üretim Sektörü´nden Hizmet Sektörü´ne kadar tüm sektörlerde uygulanabilir. Bu işletme yapılan denetimlerden başarı ile geçerek bu belgeyi almaya hak kazanmıştır.
Ranawat Orthopaedic Center
Ranawat Orthopaedic Center
1986 yılında ABD’de kurulan ve Dr. Chitranjan Singh Ranawat başkanlığında çalışmalarını yürüten Hindistan ve Amerikan Ranawat Ortopedik Araştırma Vakfı, Amerika Birleşik Devletleri New York şehri Special Surgery Hospital’da özellikle kalça ve diz artroplasti alanında tıp dünyasında kendini kanıtlamış bir merkezdir.
AOSpine
AOSpine
AOSpine Europe; 2003 yılından bu yana omurga cerrahisi ile ilgilenen, bünyesinde ortopedi ve beyin cerrahisinde; uzman, akademisyen ve araştırmacı 1600 üyesi bulunan ve omurga cerrahisi üzerine ileri düzeyde eğitimin çalışmaları yürüten, merkezi İsviçre ki uluslararası bir mesleki topluluktur.
Acıbadem Sigorta
Acıbadem Sigorta
Ak Sigorta
Ak Sigorta
Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta
Mapfre Genel Yaşam Sigorta
Mapfre Genel Yaşam Sigorta
Axa Sigorta
Axa Sigorta
Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta
Groupama Sigorta
Groupama Sigorta
Fortis
Fortis
Ergo Sigorta
Ergo Sigorta
AMERICAN INTERNATIONAL ASSURANCE CO, LTD
AMERICAN INTERNATIONAL ASSURANCE CO, LTD
Allianz Sigorta
ASIA ASSISTANCE NETWORK (M) SDN. BERHAD
ASIA ASSISTANCE NETWORK (M) SDN. BERHAD
Demir Hayat Sigorta
Güneş Sigorta
Güneş Sigorta
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
0850 777 0 633
 
info@medicaltourism.com.tr
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
0850 777 0 633
 
info@medicaltourism.com.tr

Tesisimi Ekle
Tesisimi Yönet